ON-LINE

Через реконструкцію стадіону «Авангард» закриють проїзд (ФОТО)

понеділок, 10 червня 2019
До завершення робіт з перенесення колектора

На стадіоні «Авангард» стартує новий етап будівництва - перенесення каналізаційного колектора, який відводить воду від вулиць Степана Бандери, Чорновола, і аж до Відінської. Про це повідомляє прес-служба Рівнеради і наводить цитату міського голови, який одразу після відпустки вирушив на перевірку будівництва:

- З незрозумілих для мене причин, всупереч будь-яким нормам, цей колектор проходить під самим стадіоном. Як і ким було прийняте таке рішення - мені невідомо. Але щоб будувати далі стадіон, колектор необхідно перенести, - наголосив Володимир Хомко.

На майданчик уже завезли нові труби. Вартість робіт із перенесення колектора складе приблизно 1 мільйон 500 тисяч гривень.

На час робіт зроблений раніше проїзд праворуч біля ринку закриють на півтора-два тижні. Об'їзд ліворуч лишається відкритим.

Будівництво триває за планом, коштів достатньо, зауважень до якості робіт немає, - резюмував міський голова. На сьогодні освоєно близько 15 мільйонів гривень.

Нагадаємо, довгоочікувана реконструкція стадіону розпочалася 15 березня – наступного дня після рішення Рівнеради про надання перших 50 мільйонів гривень на будівництво.

Реконструкцією стадіону займається фірма «Фіалка». Попередня вартість всього будівництва - майже 200 мільйонів гривень. Завершити «Авангард» мають за три роки - у 2021.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного