

Аферисти
Інцидент стався напередодні близько 15 години. 79-річна жителька обласного центру поверталася із магазину додому, коли у дворі до неї підійшла невідома жінка, яка повідомила, що піклується про осіб похилого віку.
Для певності нова знайома показала в сумці банкноти, у яких пенсіонерка начебто побачила гривневі купюри. Про це повідомляє прес-офіцер Нацполіції у Рівненській області Марія Юстицька:
Вже згодом до невідомої приєдналася ще одна жінка з чоловіком. Усі разом почали розповідати пенсіонерці, що вона стала учасницею акції одного з торгових закладів.
Якщо вона покаже, що у неї гроші для участі в акції, вона зможе виграти чотири тисячі гривень.
Без вагань рівнянка повела «гостей» до квартири та показала, що має 20 тисяч гривень. Незнайомець перерахував їх, та, начебто поклав гроші у конверт, додавши «виграні» чотири тисячі.
При цьому аферисти застерегли жінку, аби та відкрила конверт лише у сім годин вечора.
Про «виграш» рівнянка одразу розповіла сусідці, а та вже наполягла переглянути вміст конверту, де знаходилися 27 рекламних проспектів торгового закладу.
Поліцейські за цим фактом розпочали досудове розслідування. За словами начальника Рівненського відділу поліції Василя Зелінського, саме літні люди найбільш потерпають від дій шахраїв, адже вони, здебільшого проживають самотньо, тож потребують більшої уваги. Тому саме з особами похилого віку аферисти дуже легко знаходять комунікацію.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується усіх, хто є клієнтом Приват Банку: повідомили про важливі зміни
Їхні слова стають пророчими: 5 знаків Зодіаку, які бачать більше за інших
Цікаві зустрічі – Близнюкам, день трансформацій – Скорпіонам: 26 березня
Цю схему часто використовують в обмінниках: на що звернути увагу, коли міняєте валюту
Тепер головне - фото виставити: батьки критикують проведення зайвих заходів у школах
На Млинівській у Рівному виявили незаконну АЗС (ФОТО)
У Рівному звільнили з роботи затриманого з хабаром чиновника облдержадміністрації
Їздили до мага: дівчину родом з Рівного знайшли закопаною на свинофермі разом із чоловіком
Лозового хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення
У Рівному знайшли підозрюваного у вбивстві чоловіка, чий труп лежав голим на Київській
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415