У Рівному звільнили з роботи затриманого з хабаром чиновника облдержадміністрації

Суди у справі про хабарництво тривають вже два роки

Олександр Курильчик 15 років пропрацював в обласному департаменті екології та природних ресурсів. Майже половину цього терміну був заступником начальника департаменту.

У серпні 2015 року Олександра Курильчика правоохоронці затримали

при отриманні ним хабара у 5600 гривень.

Згодом обласна прокуратура відкрила ще шість кримінальних проваджень за фактами хабарництва чиновника. За її інформацією, Олександр Курильчик

за дозволи на використання артезіанських свердловин, на спуск води з водних об`єктів вимагав у підприємців від однієї до шести тисяч гривень.

Позавчора Олександра Курильчика звільнили з посади заступника депаратаменту. Причина - зміни у штатному розписі установи.

Олександр Курильчик

Детальніше розповідає директор департаменту екології та природних ресурсів Володимир Захарчук:

В нас люди є невинними, доки нема рішення суду. Суд ще не закінчився, суди йдуть.

 

А звільнили його у зв’язку з тим, що помінявся штатний розпис департаменту екології  і посади заступника чистої там вже не було.

 

Йому запропонували посаду в департаменті, як передбачено законом, від якої він вімовився. В зв’язку із закінченням терміну попередження його було звільнено. Ну, він більше півроку перебував на лікарняних.

 

Те, що передбачено, всі відпускні ми йому віддали, лікарняний він відбув. І звільнився в зв’язку зі зміною істотних умов, відмовою від істотних умов.  

 

За словами Володимира Захарчука, нині у нього один заступник – Анатолій Шавурський, який одночасно є начальником управління використання природних ресурсів департаменту.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень