Через путіна: росіяни у Казахстані почали вчити казахську мову

І ідентифікувати себе, як казахів

Столиця Казахстану Нур-Султан

Про настрої росіян у Казахстані розповів тамтешній бізнесмен Маргулан Сейсембаєв. За його словами, війна в Україні налаштувала їх проти рф. 

– Ситуація з Україною, санкції, диктатура, злидні, совок, ця бездонна яма, куди росія зараз падає, дуже сильно відлякали росіян, котрі живуть у Казахстані, від росії.

Росіяни почали вчити казахську мову і називати себе казахами. Адже бачать рівень життя в рф, бачать, що їхні родичі, які там живуть, не можуть вивезти гроші, втрачають роботу і заощадження, не можуть нікуди полетіти відпочити.

Росіяни з рф почали їздити у шопінг-тури в Казахстан.

– Дожилися! Казахстан уже для них... ну, не Дубай, але країна, куди можна поїхати, де є всі бренди, де розмовляють російською, – каже бізнесмен.

За його словами, росіяни у Казахстані бояться путінського «визволення» російськомовних, як це відбулося на Донбасі, у Харкові. Тому їхня свідомість хитнулася у сторону Казахстану, а не росії.

Джерело: Гордон

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень