Через путіна: росіяни у Казахстані почали вчити казахську мову

І ідентифікувати себе, як казахів

Столиця Казахстану Нур-Султан

Про настрої росіян у Казахстані розповів тамтешній бізнесмен Маргулан Сейсембаєв. За його словами, війна в Україні налаштувала їх проти рф. 

– Ситуація з Україною, санкції, диктатура, злидні, совок, ця бездонна яма, куди росія зараз падає, дуже сильно відлякали росіян, котрі живуть у Казахстані, від росії.

Росіяни почали вчити казахську мову і називати себе казахами. Адже бачать рівень життя в рф, бачать, що їхні родичі, які там живуть, не можуть вивезти гроші, втрачають роботу і заощадження, не можуть нікуди полетіти відпочити.

Росіяни з рф почали їздити у шопінг-тури в Казахстан.

– Дожилися! Казахстан уже для них... ну, не Дубай, але країна, куди можна поїхати, де є всі бренди, де розмовляють російською, – каже бізнесмен.

За його словами, росіяни у Казахстані бояться путінського «визволення» російськомовних, як це відбулося на Донбасі, у Харкові. Тому їхня свідомість хитнулася у сторону Казахстану, а не росії.

Джерело: Гордон

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень