Військовий облік жінок: чи пускатимуть українок за кордон з 1 жовтня

Адже жінок певних спеціальностей з 1 жовтня 2022 року почнуть ставити на військовий облік

У зв’язку з введеним воєнним станом в Україні триває й загальна мобілізація військовозобов'язаних. Відповідно до рішення Верховної Ради воєнний стан та загальну мобілізацію продовжили до 23 серпня 2023 року.

А відповідно до раніше ухвалених рішень з 1 жовтня 2022 року жінок певних спеціальностей ставитимуть на військовий облік. Втім, це не означає, що жінкам заборонять виїжджати за кордон, впевнений радник голови МВС Віктор Андрусів.

Я гадаю, що обмежень для переміщення жінок не буде. Звичайно, деякі жінки та зараз мають бути на військовому обліку, якщо ми говоримо про надзвичайно рідкісні професії - медики та інші.

 

Звичайно, у Верховній Раді можуть ухвалювати різні рішення. Але якщо люди будуть використовувати мозок, то заборони для жінок не відбудеться, - пояснив він.

На переконання Андрусіва, навіть для військовозобов'язаних жінок не обмежуватимуть у праві виїзду з України.

Раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що наразі про мобілізацію жінок в Україні не йдеться. 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень