Через місяць-два армія Лукашенка піде в наступ, – білоруський доброволець ЗСУ

Зникнення Лукашенка нічого не змінить

Білоруський доброволець ЗСУ Вадим Кабанчук розповів, що наказ наступати на Україну в його рідній країні можуть віддати через місяць-два.

І смерть  або загадкове зникнення тамтешнього диктатора Лукашенка нічого не змінить. Адже наказ про наступ може віддати перший заступник міністра оборони Білорусі Олександр Вольфович.

Це відбудеться через місяць-два. Відбудеться незалежно від того, чи буде Лука (ред. – Олександр Лукашенко) живий чи ні. Вони його переламають – чи віддасть він наказ про наступ, або за нього віддасть наказ генерал Вольфович, – поділився Вадим Кабанчук.

Він додав, що російський диктатор путін змусив Лукашенка внести в законодавство Білорусі поправку. Там зазначено, що в разі раптового зникнення президента країни виконувачем його обов'язків буде повністю підконтрольний кремлю генерал Вольфович.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень