Через брак газу поля на Рівненщині засіють енергетичною вербою

Це забезпечить Рівне дешевим альтернативним паливом

За 5 років Рівне на 80% забезпечать теплом з альтернативних джерел. Це період, за який більшість котелень переведуть на роботу на щепі. Ба більше, «Рівнетеплоенерго» має далекоглядні плани, тож аби убезпечити себе від подорожчання ще й дерев'яної стружки – розпочали вирощування енергетичної верби, розповів директор товариства Олександр Ющук.

Фактично ми працюємо на випередження. По області уже в трьох громадах ми підписали меморандум. На осінь у Дядьковичах будемо засіювати поле енергетичною вербою. Перший врожай – через три роки, а далі щороку її можна скошувати та отримувати дешеву альтернативу газу, - каже Олександр Ющук.

За розрахунками майбутній врожай буде дешевше нинішньої стружки, яку закуповують в області. Крім того, громади області зможуть заробити на оренді площ не сільськогосподарського призначення. Зазвичай це болотисті зарослі бур’яном хащі, які простоюють. Для обслуговування енергетичної верби у громаді з’являться ще й 2-3 робочих місця.

Нагадаємо, у Рівному на стружці працює одна з найпотужніших у західному регіоні котелень, яка може забезпечувати мешканців вулиці Кулика і Гудачека (колишня Макарова) гарячою водою.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень