Через брак газу поля на Рівненщині засіють енергетичною вербою

Це забезпечить Рівне дешевим альтернативним паливом

За 5 років Рівне на 80% забезпечать теплом з альтернативних джерел. Це період, за який більшість котелень переведуть на роботу на щепі. Ба більше, «Рівнетеплоенерго» має далекоглядні плани, тож аби убезпечити себе від подорожчання ще й дерев'яної стружки – розпочали вирощування енергетичної верби, розповів директор товариства Олександр Ющук.

Фактично ми працюємо на випередження. По області уже в трьох громадах ми підписали меморандум. На осінь у Дядьковичах будемо засіювати поле енергетичною вербою. Перший врожай – через три роки, а далі щороку її можна скошувати та отримувати дешеву альтернативу газу, - каже Олександр Ющук.

За розрахунками майбутній врожай буде дешевше нинішньої стружки, яку закуповують в області. Крім того, громади області зможуть заробити на оренді площ не сільськогосподарського призначення. Зазвичай це болотисті зарослі бур’яном хащі, які простоюють. Для обслуговування енергетичної верби у громаді з’являться ще й 2-3 робочих місця.

Нагадаємо, у Рівному на стружці працює одна з найпотужніших у західному регіоні котелень, яка може забезпечувати мешканців вулиці Кулика і Гудачека (колишня Макарова) гарячою водою.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень