![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Це забезпечить Рівне дешевим альтернативним паливом
За 5 років Рівне на 80% забезпечать теплом з альтернативних джерел. Це період, за який більшість котелень переведуть на роботу на щепі. Ба більше, «Рівнетеплоенерго» має далекоглядні плани, тож аби убезпечити себе від подорожчання ще й дерев'яної стружки – розпочали вирощування енергетичної верби, розповів директор товариства Олександр Ющук.
Фактично ми працюємо на випередження. По області уже в трьох громадах ми підписали меморандум. На осінь у Дядьковичах будемо засіювати поле енергетичною вербою. Перший врожай – через три роки, а далі щороку її можна скошувати та отримувати дешеву альтернативу газу, - каже Олександр Ющук.
За розрахунками майбутній врожай буде дешевше нинішньої стружки, яку закуповують в області. Крім того, громади області зможуть заробити на оренді площ не сільськогосподарського призначення. Зазвичай це болотисті зарослі бур’яном хащі, які простоюють. Для обслуговування енергетичної верби у громаді з’являться ще й 2-3 робочих місця.
Нагадаємо, у Рівному на стружці працює одна з найпотужніших у західному регіоні котелень, яка може забезпечувати мешканців вулиці Кулика і Гудачека (колишня Макарова) гарячою водою.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Купувати електрообігрівачі марно. Обігріти ними квартиру – не вдасться
Подарунок до Дня Незалежності та Дня міста: Мешканцям майже 70 будинків у Рівному дали гарячу воду
Рівняни купують електрообігрівачі, а чи витримають мережі додаткове навантаження?
Опалювальний сезон: Кабмін уточнив дату початку, температурний режим і вартість газу
Перезимуємо: Верховна Рада прийняла рішення, яке чекали мільйони українців
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК