Чемпіонат Європи SEC у Рівному – скасували

Фіналістів обиратиме комісія за рекомендаціями

Особистий чемпіонат Європи SEC, 4 півфінал, скасували. Його мали провести у Рівному 8 травня. Як визначатимуть фіналістів, розповів директор «Клубу вболівальників Рівненського спідвею» Сергій Головня:

Рішення про скасування гонки ухвалила європейська федерація мотоспорту. Скасували змагання у всіх країнах, не лише в Україні. Будуть напряму визначати фіналістів чемпіонату Європи за рекомендаціями трекової комісії FIM-Europe.

 

Поки ми думаємо над тим, чи зможемо провести 8 травня іншу гонку. Можливо турнір для юнаків у класі 125 куб. см.

Щодо проведення інших запланованих гонок у Рівному, то Сергій Головня поки це не коментує.

Каже лише, що мототрек готують до проведення змагань. Поки що затверджений такий календар.

Нагадаємо, особливу увагу організатори спідвейних змагань у Рівному приділяють Фіналу чемпіонату Європи серед юнаків у класі мотоциклів з об’ємом двигуна 125 куб. см. Його запланували на 7 серпня.

Все тому, що Рівне таких змагань ще ніколи не приймало.

А дозволу від Федерації мотоциклетного спорту рівняни чекали кілька років. Хоча у подібних фіналах брав участь рівнянин Роман Капустін.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень