Рекорд за рекордом: Бех-Романчук завоювала перше золото для України (ФОТО)

У Торуні

Getty Images/Global Images Ukraine. Марина Бех-Романчук.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи в приміщенні. Це перша золота медаль збірної України з жіночих стрибків у довжину на зимових чемпіонатах Європи. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

Так, розпочала свій виступ Бех-Романчук із двох заступів, однак уже під час третьої спроби стрибнула на 6,80 метра.

Перемогу наша спортсменка здобула завдяки останній спробі, коли їй вдалося досягнути позначки 6,92 метра.

Бех-Романчук. Фото: НОК України та олімпійська команда.

Срібло здобула німкеня Малайка Міхамбо із 6,88 метра, а срібло — шведка Хадді Сагнья із 6,75 метра. Після виступу Бех-Романчук пояснила: заступи під час перших спроб спричинило те, що спортсменці потрібно було розбігатися:

Намагалася максимально відчути доріжку, атмосферу.

Не знала, що мені вдасться показати й реалізувати, чи не завадять ті нюанси, які були були на тренуваннях.

Але рада зараз спілкуватися в такому чудовому настрої, адже все вдалося.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні цьогоріч відбувається в польському місті Торунь.

Саме там Бех-Романчук торік встановила свій особистий рекорд — 6,96 метра.

Нагадаємо, Бех-Романчук є бронзовою призеркою попереднього чемпіонату Європи у приміщенні, срібною призеркою чемпіонату світу 2019 року, срібною призеркою чемпіонату Європи 2018 року, переможницею Всесвітньої Універсіади 2019 року, бронзовою призеркою молодіжного та юніорського чемпіонатів Європи, а також 11-разовою чемпіонкою України.

Призерки чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні Фото: НОК України та олімпійська команда.

За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 Марина стала першою в загальному заліку серед стрибунок у довжину.

Марина – дружина рівнянина Михайла Романчука, двократного чемпіона Європи з плавання.

До слова, у Торуні на дистанції 800 метрів бігатиме костопільчанка Світлана Жульжик.