Легкоатлети з Рівненщини побили власні рекорди на чемпіонаті України (ФОТО)

На Волині

Протягом 29 та 30 серпня, у місті Луцьк, найсильніші 493 атлети з 26 регіонів України виборювали медалі на Чемпіонаті України серед дорослих та молоді.

За підсумком двох днів боротьби,

команда молоді Рівненщини, сформована в переважній більшості з рівненських легкоатлетів, посіла восьме загальнокомандне місце та восьме місце серед дорослих.

Про це інформує пресслужба Рівненська міська рада.

Перші місця серед молоді з бігу на 800 метрів — Світлана Жульжик, у метанні спису — Владислав Фесовець, естафеті 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.

Серед дорослих наші атлети виглядали наступним чином:

Перше місце — Дмитро Романюк, два дні поспіль встановлював особисті рекорди та два дні поспіль оновлював рекорд Рівненської області з бігу на 400 метрів з бар'єрами, — у підсумку 50.60.

Другим у метанні спису став Микола Калюш, також другою на дистанції 800 метрів була Світлана Жульжик, а Крістіна Гришутіна у стрибках у довжину була другою.

Третьою на дистанції 3000 метрів з перешкодами стала Вікторія Федчик і третє місце серед дорослих естафета 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень