Часто змінювати корм для тварин небезпечно. Ветеринари пояснили, чому

Коліт, алергія та гастрит - ще найменші з проблем  

Ветеринари запевняють, якщо вдалося підібрати оптимальний корм для домашніх улюбленців – то змінювати його не варто.

Сухий чи вологий корм має свої плюси та мінуси. Наприклад, сухий корм завдяки своїй формі й текстурі гранул чудово очищує зуби від нальоту та масує ясна. Але у складі такого корму багато крохмалю та клітковини, що в принципі не добре для тварин з надмірною вагою. Домашнім улюбленцям, які перебувають виключно на сухому кормі,слід забезпечувати достатній питний режим.

 

Вологий корм має низку смакових переваг. Такий корм оптимально давати домашнім улюбленцям у післяопераційний період, а також тваринам, які мають певні патології шлунково-кишкового тракту.

Якщо ж корм, яким ви вже тривалий час годуєте тварину, не дає побічної реакції, тварина тримає стабільну вагу, активна та немає проблем з сечовою системою – то змінювати його сенсу немає.

Для підтримки оптимального здоров'я домашніх улюбленців слід консультуватися з фахівцями.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень