Бюджет Рівного перевиконано. Як пропонують витратити гроші, отримані понад план

Перевиконання станом на 1 вересня становило 4,5 млн грн

Начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга на засіданні комісії міськради з питань міського господарства запропонував найбільше коштів з цієї суми надати міському управлінню житлово-комунального господарства:

Управління житлово-комунального господарства – на поточний ремонт об’єктів благоустрою – 2 мільйони 100 тисяч гривень, і на санітарну очистку міста – 750 тисяч.

 

Хочу нагадати, що на санітарну очистку ми навесні зняли гроші. І зараз мінімально 14 мільйонів гривень потрібно буде додавати до кінця року. Навіть не до кінця року, а якщо ми зараз не дамо на санітарну очистку, у нас у жовтні ШЕУ не матиме підстав для виконання робіт з прибирання міста.

1 мільйони 350 тисяч гривень, за словами Віктора Шульги, треба надати міському управлінню охорони здоров’я на зарплату вузьким спеціалістам центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Крім цього, 300 тисяч гривень він запропонував спрямувати на зміцнення матеріальної бази обласного центру екстреної медичної допомоги, зокрема Рівненської станції швидкої допомоги.

Комісія з питань міського господарства такі видатки підтримала. Тепер все залежатиме від того, яке рішення прийме на сесії міськрада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень