ON-LINE

Бюджет Рівного перевиконано. Як пропонують витратити гроші, отримані понад план

четвер, 27 вересня 2018
Перевиконання станом на 1 вересня становило 4,5 млн грн

Начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга на засіданні комісії міськради з питань міського господарства запропонував найбільше коштів з цієї суми надати міському управлінню житлово-комунального господарства:

Управління житлово-комунального господарства – на поточний ремонт об’єктів благоустрою – 2 мільйони 100 тисяч гривень, і на санітарну очистку міста – 750 тисяч.

 

Хочу нагадати, що на санітарну очистку ми навесні зняли гроші. І зараз мінімально 14 мільйонів гривень потрібно буде додавати до кінця року. Навіть не до кінця року, а якщо ми зараз не дамо на санітарну очистку, у нас у жовтні ШЕУ не матиме підстав для виконання робіт з прибирання міста.

1 мільйони 350 тисяч гривень, за словами Віктора Шульги, треба надати міському управлінню охорони здоров’я на зарплату вузьким спеціалістам центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Крім цього, 300 тисяч гривень він запропонував спрямувати на зміцнення матеріальної бази обласного центру екстреної медичної допомоги, зокрема Рівненської станції швидкої допомоги.

Комісія з питань міського господарства такі видатки підтримала. Тепер все залежатиме від того, яке рішення прийме на сесії міськрада.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного