ON-LINE

Бурхливі емоції – Левам, поступливість – Рибам: гороскоп на 21 листопада

п'ятниця, 20 листопада 2020
А Козерогам треба прислухатися до порад

ОВНИ

Цього дня заздрісники намагатимуться створити вам перешкоди. Головне – не намагайтеся з'ясовувати з ними стосунки і щось доводити. Просто пильнуйте.

ТЕЛЬЦІ

Творчий підхід до справи обіцяє якщо не повний успіх, то, принаймні, гідний результат. Постарайтеся справити хороше враження на людей.

БЛИЗНЮКИ

Якщо вам доведеться цього дня мати справу з противниками, то спробуйте дійти згоди хоча б на якийсь час. Зорі застерігають вас від рішучих дій.

РАКИ

Вас чекає чимало зустрічей. Ви легко зможете знайти спільну мову з людьми і всюди почуватиметесь комфортно.

ЛЕВИ

Якщо близькі вимагатимуть від вас надто багато, це не привід сердитися й нервуватися. Бурхливі емоції можуть нашкодити вам.

ДІВИ

Цей день може стати найперспективнішим в особистих стосунках. Зараз вам не можна поспішати, а краще спробувати розібратися з ким варто продовжувати спілкування, а від кого краще триматися подалі.

ТЕРЕЗИ

Ваша нерішучість буде заважати у пошуках виходу з неприємної ситуації. Більше впевненості в собі і все вирішиться на вашу користь.

СКОРПІОНИ

Вам потрібно бути більш уважними, щоб не втратити контроль над ситуацією. Саме зараз у вас є шанс зробити усе по-своєму.

СТРІЛЬЦІ

Прораховуйте ситуацію наперед і уникнете великого розчарування. Прислухайтеся до кожного слова і аналізуйте усе, що відбувається.

КОЗЕРОГИ

Навіть якщо ваші проблеми здаються непосильними, ви зможете з ними впоратися. Головне, не сумніватися в собі і прислухатися до порад.

ВОДОЛІЇ

Не витрачайте час на те, щоб когось у чомусь переконати. Розмови все одно ні до чого не приведуть, тому правоту доводьте не словом, а ділом.

РИБИ

У вас можуть виникнути проблеми в любовній сфері, але не намагайтеся щось змінити, бо ваші зусилля виявляться марними і це дуже вас засмутить. Для вирішення проблем вам потрібні гнучкість і поступливість.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного