Бульби будуть більшими на 30%: не забудьте додати це до лунки з картоплею

Городникам на замітку!

Багато городників мріють отримати великі бульби картоплі навіть за несприятливих погодних умов. Виявляється, є один спосіб. Потрібно покласти до лунки певні добрива.

Водночас у кожну лунку потрібно додати всього лише одну чайну ложку добрива і навіть на ґрунтах, які зовсім не підходять для вирощування картоплі, бульби будуть більшими на 30%.

Що ж покласти до лунки під час висаджування картоплі для хорошого урожаю?

Щоб добриво подіяло, потрібно додати до кожної лунки одну чайну ложку сульфату амонію. Дехто стверджує, що завдяки цьому інгредієнту бульби виростають на третину більшими, ніж зазвичай. Все тому, кажуть городники, що картоплі потрібен такий важливий мікроелемент, як сірка. 

Що ще бажано використовувати? Можете взяти незгорілі дерев'яні залишки. Але їх багато також насипати не можна. На одну лунку вистачить однієї чайної ложки.

Цікавим засобом для підвищення урожайності є гірчична макуха. До кожної лунки городники радять всипати не більше однієї жменьки цього інгредієнту.

Джерело: ТСН 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень