Будуть «гарячі» дискусії: у Рівненській облраді стартують бюджетні слухання (ФОТО)

У першому організаційному засіданні взяв участь голова облради Сергій Кондрачук

Бюджетні слухання стартують у Рівненській облраді.

Голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк пояснив, що такі заходи допоможуть оптимізувати роботу підприємств та закладів обласної комунальної власності й ефективно розподіляти фінансування.

Перше організаційне засідання за участю голови облради Сергія Кондрачука відбулося у п’ятницю.

 

На ньому затвердили графік проведення засідань та перелік учасників.

 

 

Окрім керівників обласної ради та депутатів профільної комісії до слухань долучаться керівники комунальних установ та представники департаментів облдержадміністрації, які є розпорядниками коштів.

 - Тут не стоїть питання, щоб когось пожурити, когось похвалити. Є потреба розібратись у кожній галузі та установі для ефективної роботи.

 

Це буде краще, коли ми формуватимемо бюджет наперед. Тобто часто проводитимемо такі слухання. Поки ми вирішили «відкатати» цю схему за результатами першого півріччя, щоб розуміти, як ми прожили частину року і як ми можемо змінювати бюджет.

 

Ми повинні розуміти, що кошторис кожної установи не є документом статичним, він динамічний, який має змінюватись залежно від обставин в країні та області в галузях , - повідомив на перших слуханнях голова Рівненської облради Сергій Кондрачук.

Наступні слухання відбудуться у вівторок, 20 липня. Детальний графік засідань можна знайти тут.

Нагадаємо, практику бюджетних слухань депутати запровадили у червні.

 

 

А до підприємств та закладів обласної комунальної власності відносять лікарні, диспансери, спецшколи, соціальні інтернати, спортивні заклади тощо.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень