«Не суд вирішує, кому бути головою обласної ради»: Сергій Кондрачук про легітимність свого обрання

Опоненти-депутати досі оскаржують посаду Кондрачука у суді

11-го березня минає 100 днів з дня обрання Сергія Кондрачука головою Рівненської обласної ради 8-го скликання. Про підсумки діяльності за перші сто днів роботи розповів сьогодні, 12 березня, під час пресконференції.

Нагадаємо, Сергій Кондратчук був єдиним кандидатом на посаду. За нього проголосувало 35 обранців із 64-х. Щоправда, це рішення його опоненти-депутати досі оскаржують у суді.

Йдеться про представників партій "Сила і честь", "Слуга народу" і "Батьківщина". 

Зокрема за словами Юрія Ліпського - члена фракції "Слуга народу", частина депутатів залишили пленарне засідання під час голосування за голову обласної ради, бо вважали, що сесію вже закрили. 

Я дуже просто до того ставлюся, повірте, я не слідкую за тією судовою справою. Поки є 33 депутати, яких влаштовую я, як голова, доти жоден суд не змінить цієї ситуації. Якщо 33 депутати не захочуть бачити мене головою, жоден суд мене не врятує, - запевнив Сергій Кондрачук.

У випадку якщо суд все ж визнає, що перше пленарне засідання було нелегітимним - одразу зберуть сесію та переоберуть голову облради. Наступне засідання суду призначили на 17 березня.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень