Будівництво «садка-вулика» на Коновальця координуватиме спеціальна робоча група

Гроші на об'єкт є, роботи продовжуються

Дитсадок на Коновальця у Рівному готовий вже на 32%. Це один із найамбітніших та найважливіших проєктів для обласного центру, тож питання постійно тримають на контролі.

На будівництво вже спрямували понад 40 млн грн. Ще загалом близько 95 млн цьогоріч залучать від ДФРР та з міського бюджету, а також із субвенції на соціально-економічний розвиток.

Аби максимально оперативно розв'язувати проблеми, які можуть виникнути під час будівництва, в ОДА створили спеціальну робочу групу, яка координуватиме весь процес, повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

– Щоби максимально координувати всі зусилля по організації будівельних робіт, прийняттю архітектурних рішень, є потреба вже на цьому етапі максимально застосувати спільних всіляких заходів, щоб об’єкт був зданий у такому вигляді, якого вимагає Рівненська міська громада.

Додамо, що до групи увійшли представники обласного департаменту з питань будівництва та архітектури, а також міського управління капітального будівництва. Наразі роботи йдуть за планом. Нагадаємо, раніше анонсувалося, що дитсадок можуть завершити вже до кінця поточного року.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень