Божу Матір з Ісусом вирізьбили біля храму у Рівному (ФОТО)

Друге життя ялинки

Фото Суспільного
Фото Суспільного

3-метрову дерев’яну скульптуру вирізьбили біля Свято-Троїцької церкви ПЦУ в Рівному.

Різьбяр Микола Бондарчук почав скульптор роботу 26 квітня і вже за п'ять днів скульптура Богородиці з Ісусом на руках була готова.

Фото Суспільного
Фото Суспільного

Зазвичай майстер працює з тополею, липою чи дубом. Однак цього разу взявся за ялину, повідомляє Суспільне.

В ялині, бачте, є багато таких дрібних врослих сучків. От ріжеш, ріжеш, а потім оп – і з'являється маленький сучок. І тільки на нього стамеска попадає, хрусь – і по стамесці, – розповів Микола Бондарчук.

Ідея зробити скульптуру виникла у місцевих священників. Ялина, що знаходилася біля храму, була в аварійному стані, і аби не зрізати її, вирішили зробити з дерева скульптуру.

Фото Суспільного
Фото Суспільного

Зображення Богородиці, я думаю, що і всім, хто буде проїжджати біля нашого храму, і буде приходити на свята, буде їх підбадьорювати дух, що небесні сили, Божа Матінка, зокрема, не залишать нас від своєї опіки, – розповідав священник отець Федір.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень