Головний музей Рівненщини хочуть реставрувати (ФОТО)

Вже розпочали підготовку

Фото заступниці директора музею Тетяни Самсонюк, а головне  - із сайту краєзнавчого музею
Фото заступниці директора музею Тетяни Самсонюк, а головне - із сайту краєзнавчого музею

Днями під будівлею краєзнавчого музею у Рівному розпочали геодезичні роботи.   

Там перевіряють стан фундаменту, рівень ґрунтових вод та проводять технічне обстеження конструкції будівлі перед виготовленням проєктно-кошторисної документації, повідомив РАДІО ТРЕК директор музею Олександр Булига:

Це початкові роботи, щоб зробити проєктно-кошторисну документацію. Їх роботи проводять для того, аби знати, який фундамент, що треба для того, аби зробити реставраційне завдання.

 

Буде реставраційне завдання – буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію, – розповів Олександр Булига.

До слова, на виготовлення проєктно-кошторисної документації з обласного бюджету виділили 870 тисяч гривень. Однак на реставрацію будівлі потрібно в рази більше – орієнтовно 30 мільйонів гривень.

Зауважимо, що будівлі музею вже понад 180 років. Її звели у 1834-39 роках під чоловічу гімназію, історія якої пов'язана з іменами Миколи Костомарова, Пантелеймона Куліша, Володимира Короленка та Ніла Хасевича.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень