Боронили Бахмутський напрямок: воїни з Рівненщини повертаються з пекла полону. Коваль назвав імена

Україна повернула з російського полону 106 військових. 68 захисників вважалися зниклими безвісти

Україна повернула з російського полону 106 військових, які захищали Бахмутський напрямок. Серед них 8 офіцерів та 98 солдатів і сержантів. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Серед звільнених були й захисники з Рівненщини. Про це написав очільник області Віталій Коваль.

Це:

  • сержант Андрій Харчук із с. Осова, Рівненського району;
  • молодший сержант, бойовий медик Олексій Забродін із м. Вараш;
  • солдат Олександр Загорський, рівнянин.

Загалом серед звільнених були 21 представник тероборони, 7 прикордонників та один військовий Державної спеціальної служби транспорту. Також повернули три тіла: двох іноземців та однієї українки.

68 людей, яких повернули додому, вважалися зниклими безвісти, повідомив Координаційний штаб із поводження з військовополоненими.

Щонайменше 7 звільнених бійців мають різні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених вже виповнилося 59 років, наймолодшому — 21 рік. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень