На Рівненщині платитимуть 6700 грн - за суспільно-корисні роботи

Оголосили війну «професійним безробітним»

Відтепер безробітних жителів Рівненщини будуть залучати до суспільно-корисних робіт.

Очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль підписав відповідне розпорядження.

Людей, зареєстрованих в обласному центрі зайнятості, будуть залучати до виконання роботи, потрібної тергромаді. За це їм платитимуть «мінімалку» – 6700 грн, що навіть більше, ніж допомога по безробіттю.

- Також покриватиметься єдиний соціальний внесок на державне страхування і оплачуватимуться перших 5 днів тимчасової непрацездатності в межах строкового трудового договору. Крім того, фінансуватиметься проїзд в межах регіону до місця виконання суспільно-корисних робіт та у зворотному напрямку, - зазначив очільник ОДА.

Йдеться про роботи оборонного характеру. Це може бути:

  • облаштування та укріплення блокпостів
  • заготівля дров для військових
  • вирубка дерев для формування окопів
  • виготовлення маскувальних сіток тощо.

Безробітні братимуть участь і в інших роботах, розповів Віталій Коваль:

в укріпленні дамб, розчищенні автодоріг від завалів та снігу;

 

залучатимуться до розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування укриттів, сільськогосподарських робіт та інших потреб.

 

Крім того, якщо знадобиться (не дай Бог), будемо залучати їх для розбору завалів і робіт по відновленню житлових будинків та інших приміщень, пошкоджених у результаті російської агресії.

 

На сьогодні в області зареєстровано 7,5 тисяч безробітних.

Що цікаво, серед них і волонтери, які безплатно роблять подібну суспільно-корисну роботу. Тепер вони отримуватимуть за неї виплати.

Віталій Коваль зазначає, що час «професійних безробітних» минув. Це люди, що місяцями стоять на обліку, але не йдуть на роботу і живуть на допомогу по безробіттю:

- Сьогодні або воюєш, або працюєш. Кожен має робити для перемоги максимум, там, де він є. І державні виплати за виконання суспільно-корисних робіт – це можливість долучитися до перемоги, на трудовому фронті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень