ON-LINE

Бо все одно втечуть: у Рівному не хочуть збільшувати штат стратегічного управління

понеділок, 08 квітня 2019
Про це говорили на засіданні бюджетної комісії міськради

Начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг просив збільшити штат на три людини. Пояснював, що ці працівники писатимуть проекти, які приноситимуть місту гроші.

Але заступник міського голови Сергій Васильчук вважав, що штат управління збільшувати не потрібно. Бо писати проекти можна й іншим способом:

Можемо зробити дуже просто: дати гроші по програмі на написання проектів, найняти фахівців, які за це отримують гроші і знають, як писати. Ми за це заплатимо гроші і отримаємо якісні, гарно написані, сучасні проекти.

 

Пункт програми «кошторис» - "вартість написання проектів для подання туди-то й туди-то". Ми передбачаємо гроші, нікого не наймаємо, нікого не учимо. Навчених людей, які вже мають досвід, ми їх наймаємо, платимо їм гроші й отримуємо готовий результат.

Такий спосіб, на думку Сергія Васильчука, більш ефективний. Бо вже в управління брали людей для написання проектів. А вони після того, як навчилися це робити, перейшли працювати у ці проекти, бо там зарплата більша, ніж на чиновницькій роботі – до 1000 євро.

Інші депутати пропонували додати у  штат спочатку одну людину. А після того, як управління покаже ефективну роботу, додати ще.

Але Сергій Гемберг на це не погоджувався:

Одна людина не додасть ефекту і не зробить ніякої погоди. Як варіант, дайте нам хоча б дві людини для того, щоб якщо одна людина у відрядженні, то щоб була їй заміна.

 

Ще хочу вам наголосити, що у нас один спеціаліст перебуває на декретному місці. Тобто якщо в червні людина повернеться з декретної відпустки, то їй повністю за 5 років потрібно буде входити у курс справи і це займе певний час.

До спільної думки члени комісії так і не дійшли. Але остаточне рішення з цього приводу прийме міська рада на сесії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного