Бо все одно втечуть: у Рівному не хочуть збільшувати штат стратегічного управління

Про це говорили на засіданні бюджетної комісії міськради

Начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг просив збільшити штат на три людини. Пояснював, що ці працівники писатимуть проекти, які приноситимуть місту гроші.

Але заступник міського голови Сергій Васильчук вважав, що штат управління збільшувати не потрібно. Бо писати проекти можна й іншим способом:

Можемо зробити дуже просто: дати гроші по програмі на написання проектів, найняти фахівців, які за це отримують гроші і знають, як писати. Ми за це заплатимо гроші і отримаємо якісні, гарно написані, сучасні проекти.

 

Пункт програми «кошторис» - "вартість написання проектів для подання туди-то й туди-то". Ми передбачаємо гроші, нікого не наймаємо, нікого не учимо. Навчених людей, які вже мають досвід, ми їх наймаємо, платимо їм гроші й отримуємо готовий результат.

Такий спосіб, на думку Сергія Васильчука, більш ефективний. Бо вже в управління брали людей для написання проектів. А вони після того, як навчилися це робити, перейшли працювати у ці проекти, бо там зарплата більша, ніж на чиновницькій роботі – до 1000 євро.

Інші депутати пропонували додати у  штат спочатку одну людину. А після того, як управління покаже ефективну роботу, додати ще.

Але Сергій Гемберг на це не погоджувався:

Одна людина не додасть ефекту і не зробить ніякої погоди. Як варіант, дайте нам хоча б дві людини для того, щоб якщо одна людина у відрядженні, то щоб була їй заміна.

 

Ще хочу вам наголосити, що у нас один спеціаліст перебуває на декретному місці. Тобто якщо в червні людина повернеться з декретної відпустки, то їй повністю за 5 років потрібно буде входити у курс справи і це займе певний час.

До спільної думки члени комісії так і не дійшли. Але остаточне рішення з цього приводу прийме міська рада на сесії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень