Близнюкам – негативні ситуації, Левам – маленькі задоволення: гороскоп на 26 грудня

А Овнам зроблять пропозицію

ОВНИ

Хоч це й вихідний, але ви можете отримати цікаву ділову пропозицію. Однак не поспішайте радіти. Спочатку все добре обміркуйте і дізнайтеся усі деталі. 

ТЕЛЬЦІ

Якщо у вас виникнуть претензії до когось, не поспішайте говорити про це вголос - зараз ваші слова не матимуть впливу.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтеся менше бувати у людних місцях, бо цього дня ви можете притягувати до себе негативні ситуації або сумнівних осіб.

 

Також зараз ви зможете з’ясувати додаткові обставини, які допоможуть вам у роботі.

 

А ще цього дня ви можете зустріти давнього знайомого до якого несподівано відчуєте симпатію.

РАКИ

Ви багато чого встигнете зробити і досягнете того, що раніше було не під силу. Але головне - не ставте надто складних завдань.

ЛЕВИ

Якщо маєте бажання змінити своє особисте життя, то цього дня доля дасть вам такий шанс. Також не відмовляйте собі в маленьких задоволеннях.

ДІВИ

Будь-які питання намагайтеся вирішити у першій половині дня, адже далі у ваше життя увірветься вихор несподіваних подій. Сподіваємося, що хороших.

ТЕРЕЗИ

Ви зможете переконати у своїй правоті будь-якого, якщо добре підготуєтеся до розмови і матимете достатньо терпіння. Зараз ви дуже добре відчуватимете співрозмовників.

СКОРПІОНИ

Справи, які не приносять вам задоволення, краще відкласти на деякий час. Цього дня зорі рекомендують вам зосередитися лише на позитиві.

СТРІЛЬЦІ

Гарний час, щоб задуматися про перспективи своєї справи та обговорити все, що вас турбує, з тими, хто пов'язаний з вами спільними інтересами. 

КОЗЕРОГИ

Навіть ті ідеї і думки, які на перший погляд можуть здатися нереальними, скоро знайдуть фундамент. Також вам треба слухати свій внутрішній голос.

ВОДОЛІЇ

Це не найкращий час для з'ясування стосунків з коханою людиною. Ви можете реагувати на прості речі більш емоційно, ніж зазвичай, і здатні в розпал конфлікту наговорити багато зайвого. 

РИБИ

Якщо у вас накопичилися важливі справи, то краще приступайте до їх реалізації - все повинно вийти. Також зараз сприятливий період для нових знайомств і для всього, що пов'язано з любов'ю.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень