Біля озера Басів Кут у Рівному може «вирости» багатоповерхівка (ФОТО)

До Рівнеради звернувся власник ділянки

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Біля озера Басів Кут на вулиці Чорновола у Рівному з’явиться багатоповерхівка, а може й не одна.

На сайті Рівнеради опублікували проєкт рішення про зміну цільового призначення двох земельних ділянок, загальною площею понад 20 соток. Це землі сільськогосподарського призначення, до того ж вони знаходяться у водоохоронній зоні.

Попри певні обмеження, в документі є пропозиція встановити нове призначення території – для будівництва багатоквартирного будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

З такою заявою до міської ради звернувся власник цих ділянок. Що ж буде із землею – вирішуватимуть депутати. Для ухвалення питання вистачить 22 голоси.

До речі, прізвище, ім’я та по батькові власника ділянок повністю збігається з персональними даними скандального перевізника, якого ЗМІ пов’язують із місцевою владою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень