Мобілізованим захисникам та захисницям з Рівного хочуть втричі збільшити виплати

Не всім

У Рівному пропонують утричі збільшити виплати мобілізованим. Йдеться про тих захисників і захисниць, яких призвали з початку цього року. Їм збираються виплачувати по 30 000 гривень.

А от одноразову виплату мобілізованим з лютого 2022 року радять лишити на рівні 10 000 гривень. Відповідний проєкт рішення напередодні зареєстрували на сайті Рівнеради.

Чим спричинене таке розмежування, у пояснювальній записці не йдеться, можливо про це говоритимуть на найближчій сесії. Додамо, що для ухвали рішення про збільшення доплат треба 22 голоси депутатів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень