ON-LINE

З «Рівнеазоту» звільнилися більше половини працівників

неділя, 06 січня 2019
А зарплати почали виплачувати
Фото ілюстративне

ПАТ «Рівнеазот», який входить до холдингу олігарха Дмитра Фірташа, почав виплачувати своїм працівникам зарплату, якої на початок минулого року заборгував понад 50 млн грн. Про це пише «Рівне Вечірнє».

За словами міського голови Володимира Хомка, це стратегічно важливе для Рівного підприємство, яке суттєво наповнює бюджет міста:

У цьому році відбувся спад у виробництві хімічних речовин на 53%. Хвилюємося, щоб «Рівнеазот» працював. Якщо він зупиниться, то кілька тисяч працівників в один момент опиняться без роботи. 

 

Окрім цього, «Рівнеазот» для Рівного є стратегічно важливим підприємством, яке наповнює бюджет. Бо одним з основних джерел наповнення нашого бюджету є податок із заробітної плати. Якщо станеться так, що завод перестане працювати, то податки до міського бюджету скоротяться і це відчує кожен. Десь не заасфальтують двір, а десь не побудують дитсадок.

Своєю чергою, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко зазначив, що на підприємстві повністю змінили технологію виробництва, оскільки напередодні мали проблеми з газом:

Через те, що завод деякий час «стояв», звільнилося багато працівників. Якщо кілька років тому на «Рівнеазоті» працювало 4 000 осіб, то сьогодні – 2 400.

 

Попри це, підприємство почало погашати свої борги. На початку минулого року борг підприємства із зарплати складав 52,1 млн грн, а тепер вони винні 17,7 млн грн.

На його думку, така позитивна динаміка пов’язана з постійним виробництвом підприємства.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного