Більше першокласників піде цього року до шкіл Рівного (ФОТО)

У порівнянні з минулим навчальним роком

Торік до 1 класу шкіл Рівного набрали 3336 дітей у 111 класів. Цього року планують створити на 3 перших класи більше і набрати до них 3367 дітей. Але остаточні списки ще не сформовані.

Начальник міського управління освіти Василь Харковець розповів:

Точна кількість першокласників стане відома до 5 вересня.

 

А збільшення кількості першокласників пояснюється природнім приростом. Окрім цього, щорічно близько 100 дітей міста йдуть до 1 класу з семи років, а не з шести, як зазвичай.

А ось випускників дитсадків Рівного цього року менше, ніж очікується першокласників – 3008, що пояснюється тим, що не всі майбутні першачки відвідували дошкільні заклади.

За словами Василя Харковця, в першу чергу, до 1 класу шкіл Рівного прийматимуть дітей жителів міста. Якщо будуть вільні місця – зможуть сюди потрапити і діти з навколишніх сіл біля міста. Платити за навчання їм не доведеться, оскільки законом передбачена для всіх безоплатна шкільна освіта.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень