Білоруси вчили рівненських лісівників боротись із пожежами

Делегація лісівників Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства їздила за досвідом до колег

Рівненські лісівники взяли участь у республіканському семінарі на тему: «Організація охорони лісів від пожеж», під час якого було продемонстровано протипожежне облаштування лісгоспів, техніка, яка використовується для боротьби з вогнем тощо.

Питання лісових пожеж актуальне для прикордонних територій Рівненської та Брестської областей, де болотиста місцевість подекуди заважає дістатися у віддалені місця виникнення лісових пожеж. Саме тому під час навчань відпрацьовувалася можливість тушіння пожеж на болотах з використанням спеціальної техніки та авіації.

Начальник відділу охорони та захисту лісу Віктор Глущик наголосив, що саме використання авіації при найвищому класі пожежної небезпеки, яка по кілька разів на добу облітає лісові масиви, дозволяє оперативно виявляти осередки лісових пожеж, що дає змогу їх швидко локалізувати.

Про це повідомляє Рівнеліс.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень