Білорусь має майбутнє, на відміну від росії: Відомий дипломат дав прогноз

Білорусь змінить курс, як тільки впаде режим лукашенка

Відомий дипломат, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко розповів, що зараз режими президентів росії володимира путіна та Білорусі олександра лукашенка міцно пов’язані. Вони тримаються один за одного, адже падіння одного означає зникнення іншого.

Втім, якщо на росію чекає неминучий розпад, який буде ще швидшим, ніж у СРСР, то у Білорусі більш привабливі перспективи.

Білорусь, безумовно, переживе режим лукашенка, повернеться до демократичних цінностей. На відміну від росії, яка, схоже, вийшла на фінішну пряму своєї історичної перспективи. І ця перспектива стає для неї все більш катастрофічною, – пояснив Володимир Огризко.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень