ON-LINE

Біблії, яких не показували раніше, з’явились у музеї у Рівному

субота, 28 жовтня 2017
Особлива виставка

Напередодні в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Реформація: від витоків до сьогодення», присвяченій 500-літтю Реформації.

Відкриття виставки відвідав директор Державного архіву Олег Дзецько. На фото він із директором музею Олександром Булигою.

На виставці висвітлюються сторінки історії протестантизму на теренах Рівненщини, особливості розвитку та напрямки діяльності протестантських спільнот.

Основу експозиції складають унікальні фото, рідкісні книги, меблі та картини з молитовних будинків, богослужбовий одяг, друкарські апарати, архівні документи, надані для експонування Державним архівом Рівненської області.

Нагадаємо, у 2017 році відзначається 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації заведеноо вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі.

Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства, кажуть у Раді Євангельських протестантських церков в Україні.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного