Безжально отруїли чотирьох собак: на території комунального закладу на Рівненщині вбили тварин

Зловмисників шукають

Через загибель собак у поліції Рівненщини розпочали кримінальне провадження. Справу відкрили за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Нагадаємо, ми повідомляли, що 28 січня на території Тучинського геріатричного пансіонату невідомі особи отруїли чотирьох собак.

Тіла тварин відправили на експертизу, аби з’ясувати причину смерті.

Наразі слідчі встановлюють осіб, які причетні до вбивства чотирилапих. До слова, це перший зафіксований випадок жорстокого поводження з тваринами у цьому році. Торік було два інциденти, усі матеріали скерували до суду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень