

Президент заявив, що Україна готова в НАТО
Президент України Володимир Зеленський вважає, що українська армія готова до вступу в НАТО, однак держава досі не отримує такої пропозиції.
На думку глави держави, такий потужний партнер, як Україна, необхідний Північноатлантичному альянсу, якщо Захід планує відповідати таким світовим викликам, як, зокрема, зміцнення Росії.
Позиція моя дуже проста: ми готові до НАТО. Рівень наших фахівців, наших реформ. Ми не отримуємо те, на що розраховуємо. Але нам здається, що ми потрібні НАТО, що без України міцного Європейського Союзу не буде, – розповів Володимир Зеленський час форуму «Ялтинська Європейська стратегія» (YES).
Між тим Володимир Зеленський додав, якщо Північноатлантичний альянс ігноруватиме прагнення України приєднатися до військового-політичного союзу, це буде помилкою.
Українська армія – одна з найпотужніших у світі та готова до вступу до НАТО, – вважає президент.
Також він зазначив, що розуміє скептичне ставлення деяких політиків країн НАТО щодо питання вступу України до організації, однак сподівається, що у майбутньому ця ситуація зміниться.
Джерело: Главком
Радіо Трек: НОВИНИ
5 яскравих ознак того, що жінка вже не любить чоловіка, з яким живе
Якщо у вас досі висять магніти на холодильнику, заберіть їх. Назвали причину, чому так робити не варто
10 звичок із СРСР, від яких потрібно відмовитися сьогодні
Кохання на фазенді: як зараз виглядає героїня серіалу «Рабиня Ізаура» (ФОТО)
Доленосні зміни — Тельцям, мандрівки — Стрільцям: гороскоп на 28 квітня
Бойові стрільби провели зенітники на Рівненському полігоні
До Польщі прибули десятки американських винищувачів (ФОТО)
У Чорному морі «незвично велика концентрація ракетних кораблів НАТО» (ФОТО)
У Чорному морі перебуває одразу два військових судна ВМС США (ФОТО)
B-52 це була – прелюдія... Цікава підготовка до навчань із висадкою десанту НАТО (5 ФОТО)
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774