Без батька залишився 2-річний син: у Рівному попрощаються з Героєм

Вічна пам'ять Захиснику!

Завтра Рівне проведе в останню путь військового, який усе життя віддав захисту незалежності рідної країни — полковника Ігоря Приходька.

- Військова служба, армія, захист свого народу та країни — це був сенс його життя. Він практично увесь час проводив саме там — був відданий Збройним силам. Рано йшов і пізно повертався, постійно був на службі. На інші захоплення практично не мав часу, - розповідає дружина захисника Марія.

Перший бойовий досвід Ігор здобув під час антитерористичної операції. З перших днів у 2014 році ніс службу в місцях активних бойових дій. Дружина пригадує, що за перший рік чоловік лише раз приїхав у коротку відпустку, і знову повернувся у зону бойових дій.

- Потім він також періодично перебував там, аж поки не пішов на пенсію. Проте з початком повномасштабного вторгнення не вагався і хвилини.

 

В перший день йому зателефонували й Ігор повернувся на службу. Це було його покликання — захищати свою країну, - продовжує Марія.

Ігор не розповідав рідним про військові будні та всі ті жахи, які довелося побачити йому на самісінькому “нулі”. Так само рідко говорив і про самопочуття. Та у квітні здоров’я Ігоря різко погіршилося, тож довелося змінити однострій та лікарняні палати.

І хоч захисник прагнув уникати розмов про хворобу, вона, на жаль, виявилася сильнішою. 45-річний полковник Ігор Приходько помер у лікарні Рівного 22 грудня 2023 року. Без батька залишився 2-річний син. 

Прощання із захисником відбудеться завтра, 23 грудня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове».

Вічна пам'ять Захиснику!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень