Батьківщину кагору хочуть бачити побратимом Рівного

Подали цю ідею послу Франції в Україні

Йдеться про містечко Каор на півдні Франції. За давньою легендою, саме з виноградників біля Каору колись почали виготовляти вино, яке назвали «Кагор».

Як пояснила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, яка подала цю ідею, Каор цікавий ще й тим, що у ньому повністю збереглася архітектура 11-13 століть:

Це старовинне містечко, яке як було в 11-12 столітті, таким воно і залишилося: з цими маленькими вузькими вуличками, будівлями з черепицею.

 

У цьому місті є міст, який збудував заменитий Ейфель – автор Ефелевої вежі.

 

У Каорі вирощують трюфелі, там є трюфельні ферми.

 

Ще місто цікаве тим, що воно – наче острів: його повністю омиває річка Лот.

Каор

Галина Кульчинська каже, що Рівне вже має неформальні зв'язки з Каором. Адже у ньому живе донька рівненської письменниці-вишивальниці Олени Медведєвої - 24-річна рівнянка Настя, яка вийшла заміж за француза. Тож книгу французькою мовою, написану Оленою Медведєвою, її донькою та зятем, подарували послу Франції Ізабель Дюмон, коли вона нещодавно перебувала у Рівному. Ця книга – це романтична історія про кохання, яке почалося у Рівному.

Галина Кульчинська каже:

На моє переконання, такі неформальні речі будують стосунки. А коли в тебе є люди, які активні там, ще й дуже люблять місто Рівне, з цього може бути дуже гарна річ.

    

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень