Air France розпочали найтриваліший страйк в історії

У середу, 27 липня, бортпровідники провідного французького авіаперевізника Air France починають тижневий страйк, через що компанії доведеться скасувати частину рейсів.

Дві профспілки, які об'єднують 45% штату стюардів і стюардес французького авіаперевізника, мають намір страйкувати з 27 липня по 2 серпня, що стане найтривалішим страйком в історії компанії.

Причиною страйку стали розбіжності з приводу термінів дії трудових угод. Профспілки вимагають, щоб контракти з співробітниками підписувалися на три роки, а керівники Air France згодні тільки на трудові угоди тривалістю не більше 17 місяців.

Очікується, що 27 липня на роботу не вийдуть приблизно 35% бортпровідників, через що доведеться скасувати близько 30% внутрішніх рейсів і близько 10% міжнародних. Страйк торкнеться рейсів у європейські країни, Північну Африку та Ізраїль, а також ряду маршрутів у Азію та Африку.

Генеральний директор Air France Фредерік Гаже назвав страйк серед літа "повним абсурдом" з урахуванням розпалу туристичного сезону. Влітку торік літаки Air France робили в середньому по 1,000 рейсів на день, щодня перевозячи близько 140,000 пасажирів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень