Через рівнянок у Франції «підняли на вуха» Інтерпол

Чоловік повідомив про викрадення своїх сестри та племінниці

Повідомлення про викрадення у Франції рівнянки та її доньки на спецлінію «102» надійшло сьогодні, 25 жовтня, близько четвертої ранку. 37-річний житель Рівненського району вирішив таким чином повернути сестру з племінницею на Батьківщину.


За повідомлення відділу комунікації поліції Рівненської області, чоловік розповів поліцейським, що його 34-річна рідна сестра, рівнянка, через Інтернет познайомилася з іноземцем.

Тиждень тому вона з 16-річною донькою виїхали у Францію до майбутнього чоловіка-вітчима. Та останній забрав нібито їхні паспорти, утримує у передмісті Парижа та вимагає за них 2 тисячі 400 євро.

Поліцейські Рівненського районного відділення упродовж декількох годин сконтактували із консульством України у Франції, Міністерством закордонних справ, Інтерполом і французькими колегами, які допомогли відшукати рівнянок.

З’ясувалося, що їхньому життю нічого не загрожувало, а про своє викрадення дізналися від правоохоронців.

На щастя, цей факт не підтвердився, але працівникам поліції доводиться вникати у сімейні інтриги та з’ясовувати остаточну причину такого вчинку. Достеменно відомо поки одне — брат хотів повернути сестру із племінницею на Батьківщину.
Тож питання часу, як закінчиться французька любов для 34-рівнянки та чи вийде вона заміж за іноземця, якому перед правоохоронцями довелося виправдовуватися за те, чого не скоїв.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень