Басівкутське озеро ще не почали очищати. Не дає карантин

А почнуть з малого

Очищення Басівкутського озера не можуть почати через карантин. Експерти Водного університету вже розробили проєкт очищення, а з міського бюджету виділили гроші, розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко.

Згідно з проєктом, очищення озера збираються почати з меншої його частини - там, де розташований місток через вузьку частину водосховища.

Той самий місток. Праворуч - "більша" частина Басівкутського водосховища.

Він слугуватиме відстійником для води, що потрапляє з Усті. Однак почати роботу не дають карантинні обмеження, каже Володимир Хомко:

Але у зв’язку з карантином… По технології або по закону ми маємо провести громадські слухання. Там мають бути люди. Не можемо провести, бо карантин не дозволяє цього зробити.

Ексміський голова Рівного Володимир Хомко

Як тільки з’явиться можливість, місто оголосить слухання та почне роботу над очищенням озера, каже міський голова. Нагадаємо, що проєкт очищення розробили ще торік.

З’ясувалося, що головною причиною забруднення озера є не стоки, а вода, яка приходить з верхів’я Усті. Крім того, дно озеро наповнює півтораметровий шар мулу, який у кількох місцях вичищатиме земснаряд.
 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень