![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Тема зачепила городян
Ми писали про те, що Діти ріжуть ноги в басейні Рівного
На цю публікацію отримали ось такі відгуки у соцмережі Фейсбук:
Natasha Malafey а цвіль їм не заважає? а те, що на голову постійно капає? а холоднюща вода? Малий ходить 5-й рік в басейн, до холодної води точно привик, але всьому є межа. Таке враження, що вони ту воду взагалі не нагрівають! Зробили з вулиці гарну картинку, а всередині - кошмар. Для порівняння: басейн на Ювілейному - зовсім в іншому стані, там навіть телевізор є на першому поверсі, щоб можна було спостерігати за дітками під час тренувань. Я готова платити більше за тренування сина, якби ці гроші пішли на ремонт.
Аня Кіт Нам казали дитині шкарпетки одягати. Реально до крові різав.
Алена Горецкая Ого! Ото, дійсно, щоб у співочі фонтани кошти вкладати, дійсно, дітям басейн впорядкували б... Хіба, після розголосу щось зрушиться у позитивну сторону.
Ірина Тищук Підтримую і за шкарпетки, і за холодну воду, і коли виходять з басейна теж мусять обмиватися в холодній воді! На фонтан дійсно є або ще на якусь дурницю, а тут... соромно!!! Діток ходить багато і я думаю багато батьків погодились би платити більше, щоб зробили нарешті ремонт!
Tanua Stelmah Ремонт потрібний і вже давно! Займається донька 7 років. Діток ходить багато і всі батьки знають ці проблеми. Школа показує хороші результати, але вони певно нікому не потрібні окрім батьків та тренерів.
Татьяна Токарчук Для дітей ніколи немає грошей.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК