«Для дітей ніколи немає грошей», - рівняни про стан басейну у ДЮСШ №2

Тема зачепила городян

Ми писали про те, що Діти ріжуть ноги в басейні Рівного

На цю публікацію отримали ось такі відгуки у соцмережі Фейсбук:

Natasha Malafey а цвіль їм не заважає? а те, що на голову постійно капає? а холоднюща вода? Малий ходить 5-й рік в басейн, до холодної води точно привик, але всьому є межа. Таке враження, що вони ту воду взагалі не нагрівають! Зробили з вулиці гарну картинку, а всередині - кошмар. Для порівняння: басейн на Ювілейному - зовсім в іншому стані, там навіть телевізор є на першому поверсі, щоб можна було спостерігати за дітками під час тренувань. Я готова платити більше за тренування сина, якби ці гроші пішли на ремонт.

 

Аня Кіт Нам казали дитині шкарпетки одягати. Реально до крові різав.

 

Алена Горецкая Ого! Ото, дійсно, щоб у співочі фонтани кошти вкладати, дійсно, дітям басейн впорядкували б... Хіба, після розголосу щось зрушиться у позитивну сторону.

 

Ірина Тищук Підтримую і за шкарпетки, і за холодну воду, і коли виходять з басейна теж мусять обмиватися в холодній воді! На фонтан дійсно є або ще на якусь дурницю, а тут... соромно!!! Діток ходить багато і я думаю багато батьків погодились би платити більше, щоб зробили нарешті ремонт!

 

Tanua Stelmah Ремонт потрібний і вже давно! Займається донька 7 років. Діток ходить багато і всі батьки знають ці проблеми. Школа показує хороші результати, але вони певно нікому не потрібні окрім батьків та тренерів.

 

Татьяна Токарчук Для дітей ніколи немає грошей.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень