Що означає велетенська Балерина у центрі Рівного і коли вона знайде своє постійне місце

Поки що вона стоїть на Лебединці біля обласної наукової бібліотеки

Скульптуру викували під час цьогорічного  фестивалю «Металеве серце України», який щорічно відбувається у місті. Її автор – коваль зі Славути на Хмельниччині Артем Вольський. Цього року тема фестивалю була – «Театр абсурду або Маріонетки». Тому й скульптура балерини саме  так виглядає.

Детальніше розповідає заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Тематика цьогорічного фестивалю «Металеве серце» була «Театр абсурду» або маріонетки. Тому основна скульптура, яку зробив Артем Вольський, це основа майбутньої оцієї композиції, яка ще далеко не завершена.

 

Якщо подивитися на оцю скульптуру, то на голові у цієї танцівниці-балерини шапка блазня. Якщо подивитися на її руки, то вони зроблені так, що до них будуть дороблені нитки, а в руках внизу будуть маски різні.

За словами Галини Кульчиньскої, Балерина, як і всі роботи Вольського, має глибокий філософський зміст. Поки ця скульптура незавершена.

Втім, за словами організаторки фестивалю «Металеве серце України» Ніни Кроки, закінчать цю роботу до кінця вересня чи початку жовтня. Тож лише після цього вона зможе стати черговою окрасою рівненської Алеї кованих скульптур. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень