47 БПЛА ударили по Росії: масштабна атака України по території РФ (ФОТО/ВІДЕО)

Ключова ціль цієї ночі – Таганрог

Взагалі-то, історично Таганрог – це Україна. Про це писав ще український письменник Антон Чехов, згадуючи власне дитинство у цьому місті.

Однак, сьогодні у Таганрогові розміщено важливий завод, де РФ модернізує свої літаки дальньої розвідки. Ті, що їх періодично і на диво всім збиває останнім часом Україна.

Так от, цей завод цієї ночі атакували українські безпілотники.

Не виключено, що нам вдалося цієї ночі пошкодити там ще один такий літак

Масована атака одразу по кількох цілях на території РФ розпочалася десь після опівночі. Українські пабліки почали повідомляти про вибухи у Таганрогові біля другої ночі

Це пишуть російські пабліки

Як повідомляє Інтерфакс

Українські спецслужби провели успішну спецоперацію в Таганрозі, вразивши за допомогою БПЛА авіабудівний завод із великою кількістю продукції військового призначення.

 

Там розпочалася пожежа, повідомив спікер Української добровольчої армії - Південь, голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук.

 

За його словами, завод, що зазнав ураження, авіабудівний, у нього безліч продукції військового призначення.

 

«Але найцікавіше, мабуть, - модернізація А-50 на А-50У, ті самі дуже дорогі і дуже важливі для ПКС РФ літаки, 2 штуки з яких вже було збито. Такі потужні прильоти можуть дуже серйозно перешкодити роботі заводу, та доволі надовго», - наголосив він.

Також були прильоти цієї ночі й по Курську та Ростову на Дону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень