Бабуся Наталія з Рівненщини віддає пів пенсії на фронт (ФОТО)

Жінці 95 років

Фото із сайту Суспільного

Впродовж 5 років Наталія Гошта з села Довговоля Володимирецького району допомагає армії.

У липці цього року жінка відсвяткувала 95-й день народження. І вона є однією з найстаріших волонтерок Рівненщини.   

Ще від початку Антитерористичної операції на сході жінка віддавала на потреби армії понад пів пенсії, повідомляє Суспільне.

Фото із сайту Суспільного

При цьому їй доводилося всіляко себе обмежувати, оскільки пенсія у неї й без того мізерна. Нині вона мешкає сама, мобільного телефону не має та погано чує.

1770 гривень. Думаю, мені й тих рублів вистачить. Тисячу взяла, тих п'ять «двійок», та й принесла. Поклала, а він встав і фотографує. Потім всі знали, що я дала гроші солдатам, — розповіла Наталія про те, як стала допомагати армії.

А у 2017 році жінка стала почесною волонтеркою та отримала медаль.

Фото із сайту Суспільного

Бабуся Наталія розповіла, що цього року не могла дати військовим грошей, але завжди намагається передати їм смаколики, сало чи домашні консерви.

Щоб не були голодні, як я колись, бо не на словах знаю про війну і, не дай Боже, голодної смерті, – розповідає Наталія Гошта.

Під час Другої світової війни, у 1942 році, нацисти вивезли 16-річну пані Наталію до Німеччини, де морили голодом, а коли вона повернулася — вийшла заміж за вдівця, який після смерті дружини залишився з чотирма дітьми. Своїх дітей вона ніколи не мала. Жінка пригадує, як потім їздила на Кіровоградщину та Дніпропетровщину збирати врожай, аби хоч щось заробити.

Фото із сайту Суспільного

95-річна волонтерка любить ткати та пекти пироги, також тримає курей. Раніше Наталія працювала в супермаркеті, а зараз живе сама й у неї майже не лишилося родичів, лише племінники.

Нині бабуся мріє дожити до перемоги та відсвяткувати її з бійцями. Вона говорить, що їй не шкода грошей, аби тільки швидше закінчилася війна.

Водночас від наступного року вона очікує лише свого 96-го дня народження.

Хочу дожити до сьомого місяця, бо тоді день народження і бабі буде 96 років. Бог явив свою таку милість, що дав віку, – говорить вона.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень