Депутати обласної ради ухвалили бюджет Рівненщини на 2021 рік

Бюджет на 2021 рік Рівненська обласна рада ухвалила сьогодні, 24 грудня.

«За» проголосував 61 депутат. 

Бюджет області підтримали разом із 3 правками.

 

Зокрема, щодо передбачення у бюджеті додаткових 1 млн грн на щорічний конкурс проєктів розвитку територіальних громад, збільшити на 150 тис. грн фінансування на медикаментозне лікування хворих на резистентну форму ревматоїдного артриту.

 

Раніше передбачалося 350 тис. грн, однак депутатка обласної ради Оксана Лозова попросила збільшити цю суму до 500 тис. грн. 

 

Крім того, на прохання депутата облради та очільника Рівненського діагностичного центру Романа Шустика, передбачили виділення 1,6 млн грн  на спеціальне обладнання для здійснення оцифрування рентгенівської апаратури.

Зазначимо, що доходи на 2021 рік в облраді передбачили у сумі 2,4 млрд грн, натомість видатки обласного бюджету встановили на рівні 1 млрд 580,4 млн грн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень