Підприємці Рівненщини можуть отримати 8000 грн від держави

Що для цього треба зробити?

8 тисяч гривень допомоги від держави підприємці Рівненщини почали отримувати цього тижня.

Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та додав, що кошти можуть отримати не лише підприємці, а й наймані працівники.

Для цього потрібно зареєструватися у додатку «Дія», заповнити все необхідне, що стосується коду видів економічної діяльності, яким займається фізична особа підприємець або найманий працівник, а також повідомити номер рахунку, на який треба перерахувати 8 тис. грн.

Між тим, Ігор Тимошенко зауважив, що у найманих працівників система перевірятиме відомості про внесення ЄСВ за 3 квартал поточного року. А також важливо, аби середня заробітна плата працівника не перевищувала 13 тис. грн/міс.

Зазначимо, що допомогу від держави можуть отримати лише ті підприємці на працівники, на діяльність яких вплинули карантинні обмеження.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень