Міській владі Рівного купили автомобіль

Це фургон «Фольксваген Транспортер Т5 Кастен» 2009 року випуску

Так виглядає авто моделі "Фольксваген транспортер"

«Фольксваген» має вісім посадкових місць, не рахуючи водія. І придбали його через систему електронних закупівель «ProZorro».

Для чого купили це авто, хто ним буде користуватися – розповідає керуючий справами міськвиконкому Рівного Петро Середюк:

Для виконання господарських робіт у міськвиконкомі був автомобіль «Мазда», якому вже 21 рік. Автомобіль уже став непридатним, адже практично весь кузов у ньому прогнилий. Перевозити пасажирів і вантажі ним небезпечно. На сесії міськради прийнято рішення стосовно закупівлі для виробничо-господарських потреб міськвиконкому автомобіля і виділено 400 тисяч гривень.

За словами Петра Середюка, як і «Маздою», «Фольксвагеном» будуть возити товари, папір, радіоапаратуру в зал міської ради. Ним користуватимуться депутати міськради, щоб об’їхати територію міста, вивчити земельні ділянки, а також «Фольксвагеном» возитимуть іноземні делегації.

До речі, Петро Середюк каже, що автопарк міської влади нині доволі застарілий. І чим далі, тим більше грошей буде витрачатися на ремонт авто, якими користуються чиновники.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень