Шляхо-експлуатаційне управління Рівного отримало "щастя, яке не знали, куди приткнути"

Це додатковий автомобіль

Автомобіль марки ВАЗ 2104 виглядає так

Цей ВАЗ 2104, який ще називають "Ладою", перебував на балансі ЖКП "Промислове", котре нині перебуває у стані ліквідації через банкрутство. Міський голова Рівного Володимир Хомко розпорядився передати авто міському шляхо-експлуатаційному управлінню (ШЕУ).  

Розповідає начальник ШЕУ Віктор Климук:

Цьому автомобілю 16 років. І зважаючи на такий термін експлуатації, можу сказати, що це - таке щастя, яке не знали куди приткнути. Використовуватися автомобіль буде для потреб міського асфальтно-бетонного заводу. Приміром, для поїздок у лабораторію в село Обарів Рівненського району, куди ми возимо шляхобудівельні матеріали - бітум, щебінь та інші - для дослідження якості. Адже власної такої лабораторії не маємо. В асфалтно-бетонного заводу є ще один автомобіль - це ВАЗ 2106, якому 25 років. Його заввод отримав ще на своє відкриття у 2004 році. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень