Постраждало авто, на якому депутати повертались із запливу на Білому озері

Причому, якраз на тій дорозі, увагу до якої вони хотіли привернути

Так виглядає дорога між смт Рафалівка і Білим озером, що у Володимирецькому районі на Рівненщині

Про вчорашній заплив депутатів Верховної Ради з Рівного Юрія Вознюка та з Луцька - Ігоря Гузя, а також міського депутата Рівного Олександра Курсика ми писали у публікаціях Поки нардепи готуються до запливу на Білому озері, мами Рівного вже плавають (ФОТО) та Депутатський заплив на Білому озері завершено. Хто перший фінішував?  

А ось повернення з Білого озера для депутатів не відбулося без пригод. Про це повідомив у соцмережі Фейсбук Олександр Курсик:

Користувачі соцмережі відреагували на це повідомлення так: 

Tanya Gontar Добре, нардепи, ремонтуйте, по скільки будете скидатись на ремонт?

Галина Миронова Вони виділять гроші із бюджету,а не із своїх карманів!Вони ремонтують тільки ті дороги, по яких вони їздять!!

Andrii Derkach якби нардепівське колесо не було б пробите, хтось би лишився без піару?)))))

юрий карасюк дорогу ще ніхто не ремонтує! і навряд чи будуть.кожного літа їжджу сюди відпочивати, -природа супер, але дорога НЕреально погана, таке враження що після 2-ї світової її не ремонтували після бомбардування. багато моїх знайомих їздять на Світязь, а не на Біле тільки із-за поганої дороги.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень