Що роблять на стадіоні «Авангард» у Рівному та скільки на це дали грошей у Києві (ФОТО)

Пояснив міський голова

Фото — Суспільне

Міністерство молоді та спорту України погодило реконструкцію «Авангарду». Відповідний документ відомства отримала Рівненська міська рада.

Фото — Суспільне

Йдеться про те, що проєкт реконструкції стадіону у Рівному реалізовуватимуть коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Загалом це 40 млн гривень, які виділятимуть частинами.

Нині ж роботи на об’єкті тривають за кошти міського бюджету, каже міський голова Володимир Хомко:

- Зараз на стадіоні переносять колектор та забивають буро-набивні палі. Як мінімум 10 млн гривень від держави у цьому році ми отримаємо. Можливо – більше. Але ж у нас є свої кошти, 50 млн гривень. Їх вистачить на вересень-жовтень. Думаю, що цього року ми зможемо фізично освоїти максимум 80 млн гривень.

Загальна вартість реконструкції стадіону «Авангард» – близько 200 мільйонів гривень. Генпідрядник – фірма «Фіалка». Роботи на об’єкті розпочались у середині березня і, згідно з планом, завершаться у травні 2021 року.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень