Атестати випускників можуть з'явитися у «Дії»

Цифрові технології України розширяються

Попри війну усі випускники у будь-якому разі отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту.

А вже наступного року документ про освіту з’явиться в електронному вигляді в «Дії». Про це на брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ заявив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

- Ми хотіли у 2022 році запустити електронний атестат в «Дії», але зараз фізично не встигаємо цього зробити, бо одночасно треба робити зміни по державних реєстрах і у законодавстві, щоб отримати доступи до реєстрів.

 

Але наступного року, я думаю, ми зробимо, щоб документ про освіту був в електронному вигляді в «Дії», - сказав Сергій Бабак.

Зауважимо, цього року випускникам шкіл для складання національного мультипредметного тесту до 7 червня треба підтвердити участь на своїх інформаційних сторінках та вибрати населений пункт.

Джерело: Укрінформ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень