Anonymous опублікували звернення до Путіна та оголосили «кібервійну» Росії (ВІДЕО)

Вони кажуть, що знають як росіяни бояться репресій, а тому й не виступають проти дій уряду

Anonymous опублікували звернення у Twitter. Відео наразі поширюють у соцмережах.

Колектив Anonymous офіційно веде кібервійну проти російського уряду. В цей час Anonymous бере участь в операціях проти РФ.

 

Наші операції спрямовані проти російського уряду. Неминуче, що приватний сектор, швидше за все, теж буде порушено, — йдеться в повідомленні.

У групі заявили, що хочуть, аби російський народ зрозумів, що всі знають, як «йому важко виступати проти свого диктатора, побоюючись репресій».

Ми хочемо тільки миру в усьому світі. Ми хочемо майбутнього для всього людства. Тому це повністю направлено проти дій російського уряду і Путін", — заявили в Anonymous.

Наразі не працюють сайти Міноборони РФ та сайт Кремля, а також сайт російського пропагандистського ресурсу RT.

Джерело: Суспільне

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень