Анджеліні Джолі приписують роман із жонатиком

Подейкують, саме стосунки з 50-річним одруженим арабом є причиною розлучення з Бредом Піттом

Американський таблоїд «The Hollywod Life» опублікував нову інформацію про причини розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Журналісти стверджують, що справа зовсім не в проблемах, пов'язаних з актором, а в новому захопленні актриси. За даними порталу,

Джолі завела роман з одруженим 50-річним арабським мільярдером, ім'я якого тримається в секреті.

Доленосне знайомство актриси і бізнесмена сталося на одній з офіційних зустрічей, які голлівудська зірка відвідувала як посол доброї волі ООН. Роман Анджеліни і одруженого мільярдера триває вже 6 місяців. За даними таблоїду, Джолі сама розповіла Бреду про своє нове захоплення якраз тоді, коли вони летіли в літаку - ось чому Пітт не втримався і дозволив собі скандал, через який його згодом звинуватили в жорстокому поводженні з дітьми.

Офіційною причиною розлучення актриса вказала «непримиренні розбіжності». З чуток, до цього призвели відмінності в поглядах подружжя на виховання дітей, а потім і те, що Пітт зловживає алкоголем. Втім, Бред Пітт вже здав аналізи, які спростовують цю інформацію.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень